Ahoj všem kteří si říkáte vodáci a nebo si tak říkat chtějí.

Zdraví vás kapitán lodního klubu Putumayo, Willik.

 

Patříš k vodáckému národu a nemáš svou stálou vodáckou partu?

       nebo

Jsi suchozemec který by chtěl zkusit jet s lodí po řece a nevíš jak na to?

Zkus navštívit Putumayo - klub zaměřený na vodáctví a další druhy rekreačních sportů (cykloturistika, lyžování, …). Klub vzniká jako odnož oddílu Lvíčata, který se vodáctví věnuje již déle než patnáct let.

Klub je otevřen všem, chlapcům i dívkám, převážně ve věku od deseti do osmnácti let, ale i mladším či starším zájemcům jsou dveře otevřené.

Klub Putumayo je volnočasovým spolkem, proto ho může navštívit každý, kdo má právě volno a hledá si nějakou zajímavou činnost.

V připravovaném programu je nácvik plavby na turistických lodích, víkendová plavba po Českých řekách, výlety na kolech po okolí Prahy ale i vzdálenějších koutech Čech, v zimě lyžování a další činnosti připravené podle vašich přání.

Protože klub Putumayo teprve svou samostatnou činnost rozjíždí, můžeš navrhnout dny a hodiny, ve kterých by podle tebe bylo nejvhodnější se scházet. Máš li zájem se diskuze na toto téma zúčastnit, napiš mi nebo zavolej a podle toho na kdy bude největší zájem, si zvolíme termíny ke schůzkám.

Máš-li zájem poznat co se skrývá pod názvem „PUTUMAYO – klub (nejen) vodních sportů“, kontaktuj kapitána klubu Willika na adrese honza@lvicata.cz  , telefonicky 604 26 32 08, nebo na ICQ 299610459.

Pokud nás chceš pouze navštívit, hledej v plánu činnosti upřesnění našich akcí.

AHOOJ váš kapitán Willik

 

PS: Zkus na tyto stránky upozornit i své kamarády, třeba je něco z naší nabídky zaujme. A pokud bys chtěl(a) někde pověsit nabídkový leták Putumaya, tak tady si ho můžeš vytisknout. Za každý vyvěšený letáček ti děkuji.