Kde nás najdeš - adresy a kontakty

Začnu kontakty na kapitánský můstek : kapitánem flotily Putumayo je Honza Willík Šípal, honza@lvicata.cz, mobil 604 26 32 08, ICQ 299610459. Dalším možným spojením jsou domovské stránky Pionýrské skupiny Lvíčata: www.lvicata.cz, s adresou pro poštu info@lvicata.cz

 

Naše domovské území je Praha Trója. Srazy jsou v ulici V Podhoří na konečné autobusů č.112 a 236, Podhoří. Jak se k nám dostaneš? Je to jednoduché. Jet můžeš z Holešovic, Bohnic, Kobylis nebo Dejvic.

z Holešovic - Autobusem č.112 od metra Nádraží Holešovice přes Zoologickou zahradu až na konečnou zastávku Podhoří (pozor do Podhoří zajíždějí pouze vybrané spoje, jinak musíš od zoo pěšky - podrobnosti zde).

z Bohnic - Na stejnou konečnou v Podhoří se dostaneš i novou autobusovou linkou č.236 z Bohnického sídliště (detail spoje). Možné je i od metra Kobylisy, když v Bohnicích na 236ku přestoupíš (přestupní zastávka Krakov).

z Dejvic - Poslední možností jak se k nám dostat, je použití přívozu Podbaba-Podhoří, ke kterému se dostaneš autobusem od metra Dejvická nebo z konečné tramvaje Podbaba. Vystupovat budeš na zastávce V Podbdbě. To platí pro linky 107, 116, 147, 160, 340, 350, 355 a 359.

Všechny spoje i přívoz jsou součástí městské dopravy a platí na nich průkazky na MHD.

Podrobnosti ke spojům

Pro linku 112 platí že každý spoj který odjíždí z Holešovic v celou hodinu a čtyři minuty jede až na konečnou v Podhoří. Možné je také použít spoj odjíždějící ve dvacáté druhé minutě, z něj u zoologické zahrady přestoupíš na autobus 236 který tě do Podhoří doveze.

Na linku 236 se nejlépe dostaneš  v Bohnicích, zastávka Krakov. Autobus do Podhoří odjíždí vždy v celou hodinu a 36 minut.